Kilka słów o PHYRIS

Ostatnio urzekła mnie niemiecka marka kosmetyków profesjonalnych Phyris. Istnienie tej firmy zawdzięczamy chemikowi Felixowi Grandel, który w 1947 roku założył pod Monachium fabrykę kosmetyków naturalnych, a jego syn Michael Grandel w 1979 roku stworzył z niej markę globalną. Firma zdobyła liczne nagrody i certyfikaty za innowacyjność linii zabiegowych, a moje serce zdobyła niepowtarzalnymi zapachami i liposomową konsystencją produktów. Ciekawa i unikalna jest filozofia 3-fazowej pielęgnacji skóry: Faza 1 – oczyszczanie;  Faza 2 – aktywacja;  Faza 3 – pielęgnacja.

Faza 1 – oczyszczanie, to inaczej , demakijaż, peelingi manualne , kwasowe, ultradźwiękowe;

Faza 2 – aktywacja SOMI , i to jest unikalność tej marki, aktywatory, albo inaczej katalizatory lub promotory przenikania, które polepszają wchłanialność  kolejno zastosowanych preparatów; poprawiają też nawilżenie skóry i zmniejszają jej wrażliwość; są na bazie wody termalnej i zawierają liposomy termalne, cholesterol, lecytynę, koper morski, betaglukan, witaminę E i phosphatydylocholinę ; SOMI wprowadza się KRYSZTAŁOWYMI PAŁECZKAMI  tworząc  aurę luksusu i delikatnego relaksu.

Faza 3 – pielęgnacja , preparaty o bogatych składach, bezpiecznych i niealergizujących , dopasowanych do każdego rodzaju skóry.

Warto spróbować, zachęcam i zapraszam na zabiegi.

Madlin Rosińska

O Madlin Rosińska

Madlin Rosińska – miło mi Państwa powitać. Jestem dyplomowaną kosmetyczką oraz magistrem Wydziału Zarządzania w Wyższej Szkole Handlu i Prawa im. Ryszarda Łazarskiego w Warszawie, ponadto ukończyłam Studia Podyplomowe z zakresu Kosmetologii w Wyższej Szkole Nauk o Zdrowiu w Bydgoszczy. W 2003r postanowiłam założyć własny gabinet kosmetyczny. Wiem, że to wielka odpowiedzialność, ale też i ogromna satysfakcja. Moje długoletnie doświadczenie w pracy kosmetyczki pozwala mi na dobieranie odpowiedniej terapii dla każdego problemu skórnego. Staram się przekonać moich Klientów, że współpraca kosmetyczki, dermatologa oraz odpowiednia pielęgnacja domowa to najlepsza recepta na sukces. Moje artykuły na blogu przybliżą Państwu dziedzinę kosmetologii i sposób działania kosmetyków na naszą skórę. Serdecznie zapraszamy do naszego Salonu na bezpłatne konsultacje.