Ultradźwięki, Mikrodermabrazja

ULTRADŹWIĘKI –  PEELING KAWITACYJNY, SONOFOREZA, MIKROMASAŻ             
Peeling kawitacyjny bezboleśnie uwalnia pory od martwych komórek, nadmiaru łoju, bakterii, substancji toksycznych oraz pozostałości kosmetycznych pozostawiając skórę czystą i gładką. Mikrowibracje o wysokiej częstotliwości sterylizują skórę niszcząc patogeny odpowiedzialne za powstawanie i rozwój trądziku i alergii.
Sonoforeza umożliwia skuteczne przenikanie substancji aktywnych zawartych w kosmetykach aplikowanych bezpośrednio na skórę. W zależności od rodzaju skóry stosujemy preparaty nawilżające, rewitalizujące, witaminowe, obkurczające rozszerzone naczynia krwionośne.
Mikromasaż  pobudza fibroblasty do biosyntezy kolagenu i elastyny, skóra pozostaje jędrna, elastyczna, doskonale nawilżona i zrelaksowana.
Zabieg przy użyciu ultradźwięków można zastosować dla każdego rodzaju skóry.

 

MIKRODERMABRAZJA DIAMENTOWA
Bezbolesny zabieg umożliwiający usunięcie powierzchownych warstw zrogowaciałego naskórka. Zabieg nie wymaga okresu gojenia, dlatego nie jest konieczna rezygnacja z codziennych zajęć i pracy. Ewentualne efekty pozabiegowe, w postaci zaczerwienień ustępują na następny dzień po zabiegu. Możemy stopniować głębokość złuszczania i eliminować drobne blizny,  plamy pigmentacyjne i niewielkie zmarszczki. Rezultaty widoczne są już po pierwszym zabiegu.  Mikrodermabrazję  łączymy z zabiegami pielęgnacyjnymi , aby zwiększyć skuteczność leczenia: łojotoku, blizn potrądzikowych, zwiotczeń skóry i zmarszczek, przebarwień i plam posłonecznych.

Mikrodermabrazję diamentową stosujemy przy  skórach grubych, szarych, z przebarwieniami posłonecznymi i potrądzikowymi; przy skórach tłustych i mieszanych. Nie jest wskazana przy skórach wrażliwych z tendencją do rumienia oraz przy rozszerzonych naczyniach krwionośnych.