SKEYNDOR – skuteczna pielęgnacja

SKEYNDOR marka hiszpańska od 50 lat obecna na światowych rynkach branży kosmetycznej, posiadająca własne laboratoria badawcze i fabryki produkcyjne wyłącznie na terenie Hiszpanii. Wszystkie receptury kosmetyczne są tworzone z uwzględnieniem najnowszych osiągnięć naukowych, stąd nazwa producenta SKEYNDOR the Scientific Skincare zawarta w logo.  Cechą wyróżniającą markę są ekskluzywne, wyselekcjonowane substancje aktywne gwarantujące najwyższą skuteczność pielęgnacji twarzy i ciała.

SKEYNDOR dba o najmniejszy szczegół: wartościowe i przebadane receptury, zaawansowane technologie produkcji, wyselekcjonowane substancje aktywne, ujmujące zapachy kosmetyków odrębne dla każdej linii pielęgnacyjnej, szklane opakowania i ręcznie pakowane produkty.

SKEYNDOR to marka zmysłowa, subtelne kompozycje zapachowe oraz unikalne techniki zabiegowe przenoszą nas w świat pełen ciepłych barw, relaksu i ukojenia, odprężają ciało i umysł, a jednocześnie, skutecznie pielęgnują zapewniając długotrwałe efekty.

SKEYNDOR polecam i zapraszam do skorzystania z terapii profesjonalnej w gabinecie oraz z pielęgnacji domowej .

 

 

Madlin Rosińska

O Madlin Rosińska

Madlin Rosińska – miło mi Państwa powitać. Jestem dyplomowaną kosmetyczką oraz magistrem Wydziału Zarządzania w Wyższej Szkole Handlu i Prawa im. Ryszarda Łazarskiego w Warszawie, ponadto ukończyłam Studia Podyplomowe z zakresu Kosmetologii w Wyższej Szkole Nauk o Zdrowiu w Bydgoszczy. W 2003r postanowiłam założyć własny gabinet kosmetyczny. Wiem, że to wielka odpowiedzialność, ale też i ogromna satysfakcja. Moje długoletnie doświadczenie w pracy kosmetyczki pozwala mi na dobieranie odpowiedniej terapii dla każdego problemu skórnego. Staram się przekonać moich Klientów, że współpraca kosmetyczki, dermatologa oraz odpowiednia pielęgnacja domowa to najlepsza recepta na sukces. Moje artykuły na blogu przybliżą Państwu dziedzinę kosmetologii i sposób działania kosmetyków na naszą skórę. Serdecznie zapraszamy do naszego Salonu na bezpłatne konsultacje.