Dzień Otwarty w salonie

W sobotę 25 kwietnia w naszym salonie  na Dniu Otwartym gościliśmy naszych stałych klientów oraz osoby, które jeszcze nas nie znały.

Wszyscy chętnie testowali kosmetyki  hiszpańskiej marki SKEYNDOR.  Tego dnia miała miejsce premiera nowego zabiegu pod oczy  Power Hyaluronic Oczy&Rzęsy , o który dużo klientek wcześniej pytało.  Rewelacją tego zabiegu jest , nie tylko pielęgnacja wokół oczu , ale również stymulacja wzrostu rzęs.  Połączenie zabiegu z Mezoterapią Bezigłową i Krioterapią wzmacnia efekty zabiegu, a krem do pielęgnacji domowej, dzięki metalowej końcówce do masażu wokół oczu chłodzi i łagodzi opuchnięcia.

Hitem dnia był pokaz makijażu permanentnego brwi i wizualizacje makijażowe wykonane przez naszą linergistkę. Panie mogły zobaczyć, jak pięknie wyglądałyby, gdyby miały taki makijaż na twarzy. Pani Iwonka  rysowała kontury, dobierała kolory z palety Long Time Liner, doradzała i korygowała kształty ust, brwi i kresek na powiece.

Wszyscy otrzymali prezenty i możliwość skorzystania z rabatów na usługi. Nasz kalendarz zapisów znacznie się wypełnił, a zamówione kosmetyki do pielęgnacji domowej przyjadą prosto z Hiszpanii.

Bardzo dziękujemy za tak liczne odwiedzenie naszego salonu i zapraszamy do realizacji otrzymanych Kuponów Rabatowych.

O Madlin Rosińska

Madlin Rosińska – miło mi Państwa powitać. Jestem dyplomowaną kosmetyczką oraz magistrem Wydziału Zarządzania w Wyższej Szkole Handlu i Prawa im. Ryszarda Łazarskiego w Warszawie, ponadto ukończyłam Studia Podyplomowe z zakresu Kosmetologii w Wyższej Szkole Nauk o Zdrowiu w Bydgoszczy. W 2003r postanowiłam założyć własny gabinet kosmetyczny. Wiem, że to wielka odpowiedzialność, ale też i ogromna satysfakcja. Moje długoletnie doświadczenie w pracy kosmetyczki pozwala mi na dobieranie odpowiedniej terapii dla każdego problemu skórnego. Staram się przekonać moich Klientów, że współpraca kosmetyczki, dermatologa oraz odpowiednia pielęgnacja domowa to najlepsza recepta na sukces. Moje artykuły na blogu przybliżą Państwu dziedzinę kosmetologii i sposób działania kosmetyków na naszą skórę. Serdecznie zapraszamy do naszego Salonu na bezpłatne konsultacje.