Lifting, Odmładzanie

ZABIEG  TOTAL LIFT   firmy PHYRIS
Wygładza skórę i poprawia jędrność, a także regeneruje i podtrzymuje efekty po zabiegach bardziej inwazyjnych, jak  mezoterapia mikroigłowafale radiowe.

Efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu: natychmiastowy lifting, spłycenie drobnych zmarszczek, nawilżenie , regeneracja , poprawa jędrności i elastyczności skóry.
Jego tajemnica tkwi w zastosowaniu składników opóźniających starzenie się skóry:
-Matrix-Peptide – tripeptyd nowej generacji przyspieszający odnowę komórkową i ograniczający skurcz mięśni prowadzących do powstawania zmarszczek;
-Algi, peptydy biomimetyczne, oleje z wiesiołka i kamelii japońskiej –  kompleks roślinnych komórek macierzystych pobudzający produkcję kolagenu i elastyny.
Wprowadzanie aktywatora SOMI  przy użyciu KRYSZTAŁOWYCH PAŁECZEK przenosi klienta w świat luksusu.  Zabieg oparty jest na autorskim,  głębokim masażu twarzy, szyi i dekoltu, wykonywanym na mięśniach, dającym efekt natychmiastowego liftingu . Po wprowadzeniu aktywnego koncentratu nakładamy maskę algową i podwiązujemy bandażem dając odczucie naciągania owalu twarzy i wygładzania zmarszczek.
Wskazania do zabiegu: skóra dojrzała z objawami spadku gęstości, utratą jędrności i napięcia, widocznymi zmarszczkami mimicznymi i grawitacyjnymi; oraz jako uzupełnienie i podtrzymanie efektów zabiegów z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej.
Częstotliwość zabiegów: seria  6 zabiegów co 7 dni, również jako kontynuacja i podtrzymanie efektów po serii zabiegów z użyciem fal radiowych i mezoterapii mikroigłowej frakcyjnej.
Zalecenia: doskonałe efekty liftingu i napięcia skóry widoczne są po wykonaniu serii zabiegów, bez względu na porę roku. Zalecamy używanie  kremów liftingujących i regenerujących na dzień i na noc.