Lifting, Odmładzanie

W naszym salonie łączymy preparaty przeciwstarzeniowe  z  nowymi technologiamii wykorzystującymi Fale Radiowe  , PDT MASTER® MAGNETO-LED-LASER , oraz Mezoterapia mikroigłowa .

ZABIEG  PEPTO-HYA /peptydowo-hialuronowy/
Zabieg przeciwzmarszczkowy redukujący widoczność zmarszczek mimicznych i głębokich,  wykorzystujący  neuropeptydy naśladujące działanie toksyny jadu węża, Argireline, peptydy niskocząsteczkowe oraz niskocząsteczkowy kwas hialuronowy i polisacharydy. Roślinne bio-chromofory uzupełniają skład preparatów, które wprowadzamy przy użyciu PDT MASTER® MAGNETO-LED-LASER

Zabieg obejmuje również strefę wokół oczu zmniejszając cienie pod oczami i wypełniając tzw. kurze łapki.

Wskazania do zabiegu: skóra sucha, wiotka, z utratą jędrności i napięcia, z widocznymi zmarszczkami , skóra z oznakami starzenia .
Częstotliwość zabiegów: seria  4-6 zabiegów co 7 dni, lub jako zabieg  silnie nawilżający po mezoterapii mikroigłowej .
Zalecenia: przy skórach suchych i wiotkich do pielęgnacji domowej polecamy preparaty mocno nawilżające i odbudowujące warstwę lipidową skóry.

ZABIEG  LIFT   PEPTANGO R
Zabieg liftingujący z wykorzystaniem peptydów najnowszej generacji- peptydu o odmładzającej skuteczności kwasu retinowego, lipopeptydów o działaniu przeciwstarzeniowym i modelującym owal twarzy. Ponadto wykorzystano w zabiegu antyoksydacyjne i rozświetlające działanie kwasu fitowego ,  ekstrakty roślinne z ryżu i nagietka oraz  bio-chromofory , dzięki którym składniki aktywne wprowadzane są przy użyciu PDT MASTER® MAGNETO-LED-LASER

Efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu: natychmiastowy lifting, spłycenie drobnych zmarszczek, poprawa jędrności i elastyczności skóry.
Wskazania do zabiegu: skóra z objawami spadku gęstości, utratą jędrności i napięcia, widocznymi zmarszczkami mimicznymi i grawitacyjnymi, skóra szara z oznakami fotostarzenia .
Częstotliwość zabiegów: seria  4-6 zabiegów co 7 dni, również jako kontynuacja i podtrzymanie efektów po serii zabiegów z użyciem fal radiowych i mezoterapii mikroigłowej .
Zalecenia: doskonałe efekty liftingu i napięcia skóry widoczne są po wykonaniu serii zabiegów, bez względu na porę roku. Zalecamy używanie  kremów liftingujących i regenerujących na dzień i na noc.