Manicure

MANICURE PIELĘGNACYJNY
Zabieg rozpoczynamy opiłowaniem paznokci i nadaniem im pożądanego kształtu, następnie zmiękczamy skórki specjalnym płynem i usuwamy bądź wycinamy ich nadmiar. Wykonujemy peeling dłoni, który złuszcza martwy naskórek i wmasowujemy krem regenerujący, a na skórki wokół paznokcia nakładamy odżywczą oliwkę. Na zakończenie zabiegu malujemy paznokcie. 

MANICURE SPA
Specjalny zabieg na dłonie w trakcie którego nadmiar skórek jest delikatnie odsuwany lub wycinany z paznokcia.  Zabieg regenerujący całe dłonie. Jest ukojeniem dla spękanych, szorstkich i suchych dłoni oraz paznokci. Peeling dłoni oraz specjalna maska odżywcza zastosowana przed nakładaniem parafiny głęboko wnika w skórę dłoni a ciepła parafina wspomaga działanie maski.

MANICURE JAPOŃSKI
Polecany wszystkim osobom, borykającym się z problemem kruchych, łamliwych i szarych paznokci, którym brakuje połysku. Zastosowanie pasty i pudru bogatych w krzemionkę pochodząca z Morza Japońskiego, pyłek pszczeli, witaminy A i E oraz keratynę sprawia, że płytka paznokcia jest odżywiona i błyszcząca. Produkt przeznaczony jest dla pań i panów, ponieważ w żaden sposób manicure ten nie farbuje płytki paznokcia, tylko nadaje jej blask i wyjątkowo zdrowy wygląd.

MANICURE HYBRYDOWY WITAMINOWY 
Manicure hybrydowy nie powodujący niszczenia płytki paznokci. Firmy Victoria Vynn, Semilac,  połączyły innowacyjną technologię lakieru i żelu oraz witaminowej kuracji, która sprawi, że paznokcie po zabiegu będą w doskonałym stanie. Manicure wygląda perfekcyjnie przez dwa tygodnie, nie odpryskuje i zachowuje niesamowity połysk.
Nasze produkty Cleanser 3w1, Primer oraz Basecoat zawierają pakiet witamin, dzięki czemu paznokcie są zdrowe i odżywione. Antyoksydacyjne witaminy A i E pomagają utrzymać zdrowy wzrost paznokci natomiast pro- witamina B5 chroni strukturę płytki paznokcia.
Dodatkowym impulsem odżywczym jest zastosowaniem oliwki Cucitle Oil, która dzięki zawartości między innymi wyciągu z kwiatów pomarańczy oraz dzikiej wiśni , nawilża i poprawia stan naskórka.