Manicure

MANICURE PIELĘGNACYJNY
Zabieg rozpoczynamy opiłowaniem paznokci i nadaniem im pożądanego kształtu, następnie zmiękczamy skórki specjalnym płynem i usuwamy bądź wycinamy ich nadmiar. Wykonujemy peeling dłoni, który złuszcza martwy naskórek i wmasowujemy krem regenerujący, a na skórki wokół paznokcia nakładamy odżywczą oliwkę. Na zakończenie zabiegu malujemy paznokcie. 

MANICURE SPA
Specjalny zabieg na dłonie w trakcie którego nadmiar skórek jest delikatnie odsuwany lub wycinany z paznokcia.  Zabieg regenerujący całe dłonie. Jest ukojeniem dla spękanych, szorstkich i suchych dłoni oraz paznokci. Peeling dłoni oraz specjalna maska odżywcza zastosowana przed nakładaniem parafiny głęboko wnika w skórę dłoni a ciepła parafina wspomaga działanie maski.

MANICURE JAPOŃSKI
Polecany wszystkim osobom, borykającym się z problemem kruchych, łamliwych i szarych paznokci, którym brakuje połysku. Zastosowanie pasty i pudru bogatych w krzemionkę pochodząca z Morza Japońskiego, pyłek pszczeli, witaminy A i E oraz keratynę sprawia, że płytka paznokcia jest odżywiona i błyszcząca. Produkt przeznaczony jest dla pań i panów, ponieważ w żaden sposób manicure ten nie farbuje płytki paznokcia, tylko nadaje jej blask i wyjątkowo zdrowy wygląd.

MANICURE HYBRYDOWY  
Manicure hybrydowy nie powodujący niszczenia płytki paznokci. Manicure hybrydowy cechuje się dłuższą trwałością niż manicure z malowaniem klasycznym lakierem (do trzech tygodni). W tej metodzie wykorzystuje się lakiery hybrydowe i światło LED, które ma za zadanie utwardzić lakier. Lakiery hybrydowe są to preparaty łączące właściwości zwykłych lakierów z żelem.

Manicure hybrydowy przebiega w trzech etapach: aplikacja lakieru bazowego, nałożenie lakieru hybrydowego w wybranym kolorze oraz aplikacja topu. Podstawą działania lakierów hybrydowych jest proces polimeryzacji, który ma na celu utwardzenie produktu na płytce paznokcia i zapewnienie dłuższej trwałości stylizacji.

MASAŻ DŁONI
Polega na powolnym i systematycznym głaskaniu i ugniataniu obu stron dłoni oraz na
rozcieraniu części wewnętrznej dłoni. Ma on głównie na celu poprawę krążenia, ale działa
również antystresowo i uspokajająco, rozluźniając napięcia mięśniowe. Jest pomocny przy
pozbywaniu się obrzęków oraz stanów bólowych w obrębie dłoni i nadgarstków.
Masaż wykonuje się po dokładnym umyciu dłoni oraz wykonaniu peelingu, należy także
zdjąć wszelką biżuterię. Masaż wykonujemy na specjalnym kremie nawilżającym. Zabieg
trwa około 20 minut.