Oczyszczanie wodorowe

  HYDROGENIUM to innowacyjne urządzenie przeznaczone do bezinwazyjnej i kompleksowej pielęgnacji skóry. Podstawą zabiegu z wykorzystaniem aparatury HYDROGENIUM jest aktywny wodór wytwarzany dzięki zastosowaniu wysokiej jakości generatora. Urządzenie usuwa z wody tlen oraz niekorzystne jony chloru, siarki, fosforu i nasyca ją aktywnym wodorem oraz korzystnymi jonami wapnia, magnezu i potasu. HYDROGENIUM umożliwia aplikacje tych dobroczynnych substancji pod ciśnieniem. W ten sposób uzyskujemy także efekt peelingu zewnętrznych warstw naskórka.

Aktywny wodór jest najsilniejszym ze znanych antyoksydantów, jako najmniejszy i najlżejszy z pierwiastków z łatwością wnika w głąb struktur skóry, gdzie wiąże się z najbardziej szkodliwymi wolnymi rodnikami tlenowymi. Skutecznie je neutralizuje pozbawiając szkodliwych dla skóry właściwości. Następnie w postaci wody jest wydalany z organizmu. Spowalnia, a nawet hamuje w ten sposób procesy starzenia już na poziomie komórkowym, również posiada właściwości przeciwzapalne, nadaje skórze promienny i zdrowy wygląd.

Polecamy połączenie oczyszczania wodorowego z innymi metodami zabiegowymi , jak peelingi kwasowe, mezoterapia bezigłowa,  co znacznie zwiększa efekty zabiegu.

EFEKTY ZABIEGOWE:
– świeża, promienna skóra,
– złuszczenie martwych komórek naskórka,
– oczyszczanie porów skóry,
– wygładzenie zmarszczek,
– nawilżenie skóry,
– spowolnienie procesów starzenia skóry.
WSKAZANIA DO WYKONANIA ZABIEGU:
– skóra wymagająca odświeżenia, wygładzenia
– skóra pozbawiona blasku,
– zmarszczki, utrata jędrności skóry,
– zabieg oczyszczający i pielęgnacyjny dla każdego rodzaju cery, szczególnie dla skór zanieczyszczonych,
ziemistych, eksponowanych na działanie zanieczyszczeń powietrza, jak również wielogodzinne przebywanie w zamkniętych , klimatyzowanych pomieszczeniach.

PRZECIWSKAZANIA DO WYKONANIA ZABIEGU OCZYSZCZANIA WODOROWEGO: aktywna infekcja w miejscu zabiegowym np. opryszczka, silne stany zapalne skóry, bardzo duże zmiany naczyniowe.