Masaż Podciśnieniowy

masaz1RADIALNY MASAŻ PODCIŚNIENIOWY– urządzenie GREEN VAC EXCLUSIVE
Zabieg jest ukierunkowany na zwalczanie cellulitu , poprawę przepływu limfy oraz ujędrnienie i wygładzenie skóry.
GREEN VAC – RDT to rozwinięcie systemu polegającego na masowaniu skóry i tkanki podskórnej z użyciem dodatniego i ujemnego ciśnienia.
W systemie GREEN VAC – RDT zastosowano trzy kulki, dzięki którym skóra jest uginana kołowo co zapewnia doskonałą równomierność zastosowanego masażu w każdej osi już po pierwszym przesunięciu końcówki. Szeroka gama dostępnych końcówek umożliwia terapię zarówno małych i dużych powierzchni skóry. Możliwość nastawiania minimalnej i maksymalnej wartości podciśnienia pozwala na terapię pacjentów z wrażliwą skórą.
Zabieg powoduje przyspieszenie drenażu zalegających odpadów przemiany materii poprzez system limfatyczny i naczynia włosowate, czego wynikiem jest pięknie wyglądająca i napięta skóra. Stosowanie kremów antycellulitowych podczas zabiegu pozwala na zwiększenie jego efektywności.

Wskazania do zabiegu: zabiegi wykonujemy w celu ujędrnienia ramion, brzucha, pośladków i ud oraz redukcji cellulitu i tkanki tłuszczowej.

Przeciwwskazania do zabiegu:
– zapalenie żył, choroby zakrzepowe
– niewydolność krążenia
– brak krzepliwości krwi
– skłonność do pękających naczyń
– nadciśnienie tętnicze
– zatory miażdżycowe

masaz2Częstotliwość zabiegów: zalecamy wykonanie serii 10 zabiegów 2-3 razy w tygodniu. Liczba zabiegów jest uwarunkowana fazą cellulitu, wiekiem i ogólną kondycją pacjenta. Po zlikwidowaniu cellulitu powinno się wykonywać 1-2 zabiegi miesięcznie w celu podtrzymania efektów kuracji.

Zalecenia: masaż podciśnieniowy jest niezbędny przy zabiegach wykonywanych urządzeniem ML DUO wykorzystujących zjawisko liposukcji ultradźwiękowej i fal radiowych, w celu odprowadzenia rozbitych komórek tłuszczowych do ujść limfatycznych. Wszystkie terapie zabiegowe przeprowadzane w naszym salonie uwzględniają masaż urządzeniem Geen Vac Exclusive.