Liposukcja + RF

LIPOSUKCJA KAWITACYJNA + FALE RADIOWE (RADIOFREKFENCJA RF)
Urządzenie ML DUO wykorzystuje dwie rewolucyjne metody wyszczuplania ciała:

Fale radiowe – prąd zmienny bipolarny o wysokiej częstotliwości. Zabiegi z użyciem fal radiowych noszą również nazwę diatermii. W trakcie zabiegu zachodzi zjawisko polaryzacji wywołujące ruch i wibrację jonów, atomów i cząsteczek. Następuje uporządkowanie struktur kolagenu i elastyny, wydziela się ciepło, które ogrzewa tkanki.
Zabiegi z udziałem RF doskonale modelują i wyszczuplają sylwetkę. Pod wpływem dostarczanej energii cieplnej do temp. 45 – 55 °C. następuje zjawisko termolipolizy polegające na redukcji tkanki tłuszczowej, zwiększa się przepływ krwi poprawiający dotlenienie i odżywienie skóry. Przyspieszeniu ulega przemiana materii, co korzystnie wpływa na odtoksycznienie organizmu i usprawnienie układu limfatycznego. Proces ten przyspiesza redukcję cellulitu i widocznie wygładza strukturę skóry. Widoczne jest ujędrnienie skóry ramion, brzucha, pośladków i ud, kształtowanie sylwetki po porodzie.

Kawitacja ultradźwiękowa – ultradźwięki niskiej częstotliwości. W trakcie zabiegu następuje rozbicie tkanki tłuszczowej bez uszkadzania innych tkanek i ingerencji w narządy wewnętrzne. Komórki tłuszczowe przedostają się do przestrzeni międzykomórkowej skąd przenoszone są wraz z płynami układu limfatycznego i krwionośnego do wątroby, rozłożone i wydalone z organizmu wskutek procesów przemiany materii.
Zabiegi wykorzystujące tę metodę stanowią najbardziej bezpieczną bezinwazyjną liposukcję. Polecane są osobom, które mają trudności w pozbyciu się nadmiaru tkanki tłuszczowej szczególnie w okolicach brzucha, ud, pośladków, ramion i kolan. Jest to również metoda walki z cellulitem. Przy tym zabiegu bardzo ważne jest picie dużej ilości wody mineralnej, zarówno przed każdym zabiegiem, po zabiegu, jak i w trakcie całej kuracji wyszczuplającej.

Urządzenie ML DUO pozwala na tworzenie serii INDYWIDUALNYCH zabiegów dla każdego klienta.

SPALANIE TKANKI TŁUSZCZOWEJ

Przeciwwskazania:
• niewydolność wątroby,
• niewydolność serca oraz przewlekłe nadciśnienie tętnicze,
• niewydolność krążenia,
• wszczepiony rozrusznik serca lub sztuczna zastawka,
• posiadanie metalowych implantów w okolicy poddawanej zabiegowi,
• nowotwory oraz stany po usunięciu zmian nowotworowych,
• wirusowe lub bakteryjne schorzenia skórne,
• ciąża i karmienie piersią,
• zakrzepowe zapalenie żył,
• cukrzyca,
• padaczka,
• osteoporoza.

Częstotliwość zabiegów: seria 5 – 10 zabiegów co 7 dni.

Zalecenia: skuteczność zabiegów jest bardzo wysoka, najlepsze efekty są osiągalne po 1-2 miesiącach od zakończenia serii zabiegów. Należy wykonać 1-2 zabiegi przypominające co 6 miesięcy.
Zabiegi liposukcji kawitacyjnej oraz zabiegi z falami radiowymi można łączyć z Radialnym Masażem Podciśnieniowym wykonywanym urządzeniem Green Vac Exclusive – co znacznie zwiększa efekty zabiegów na ciało.

lipo

ZAPRASZAMY NA BEZPŁATNE KONSULTACJE I PORADY.
Ilość i rodzaj zabiegów DOBIERAMY INDYWIDUALNIE DLA KAŻDEGO KLIENTA w zależności od występujących problemów i potrzeb.

Przy zakupie KARNETÓW na zabiegi proponujemy RABATY lub ZABIEGI GRATISOWE.