Pedicure

Stopy niosą nas przez całe życie, dlatego ich systematyczna pielęgnacja i leczenie przyniosą Państwu ulgę. Nasz salon korzysta z produktów niemieckiej firmy Gehwoll, oraz polskiej PODOPHARM, uczestniczymy w ogólnopolskim programie profilaktycznym „Zdrowe Nogi”.

 PEDICURE PIELĘGNACYJNY
Zabieg likwidujący zrogowaciały naskórek na stopach, przynoszący ulgę stopom suchym, zmęczonym, z nagniotkami i odciskami. Dzięki użyciu nowoczesnej techniki polegającej na frezowaniu zabieg jest przyjemny i nieinwazyjny. Dysponujemy frezarką ze spryskiwaczem dezynfekującego płynu, który chłodzi miejsce zabiegu i sprawia, że zabieg jest bezbolesny. Zajmujemy się również doborem specjalnych ortez z żelu polimerowego, które przeciwdziałają powstawaniu nagniotków i przynoszą ulgę w codziennym chodzeniu.
Szczególnie zapraszamy panie w ciąży, dla których specjalny elektrycznie podnoszony fotel do pedicure zapewni wygodę i relaks.

  PEDICURE SPA
Proponujemy zabieg pielęgnacyjny i relaksujący dla stóp polegający na zmiękczaniu naskórka w wodzie z dodatkiem aromatycznej soli lawendowej, peelingu i frezowaniu zgrubiałego naskórka. Po pielęgnacji paznokci nakładamy na stopy maskę i ciepłą parafinę, która przyspiesza wchłanianie się substancji zmiękczających i regenerujących stopy. W trakcie zabiegu wykonujemy również aromaterapeutyczny masaż stóp.

PEDICURE HYBRYDOWY WITAMINOWY 
Stosujemy lakiery hybrydowe nie powodujące niszczenia płytki paznokci. Firma Victoria Vynn, Semilac,  połączyły innowacyjną technologię lakieru i żelu oraz witaminowej kuracji, która sprawi, że paznokcie po zabiegu będą w doskonałym stanie. Pedicure wygląda perfekcyjnie przez trzy tygodnie, nie odpryskuje i zachowuje niesamowity połysk.
Nasze produkty Cleanser 3w1, Primer oraz Basecoat zawierają pakiet witamin, dzięki czemu paznokcie są zdrowe i odżywione. Antyoksydacyjne witaminy A i E pomagają utrzymać zdrowy wzrost paznokci natomiast pro- witamina B5 chroni strukturę płytki paznokcia.
Dodatkowym impulsem odżywczym jest zastosowaniem oliwki Cucitle Oil, która dzięki zawartości między innymi wyciągu z kwiatów pomarańczy oraz dzikiej wiśni , nawilża i poprawia stan naskórka.