Masaż twarzy

Masaż w obrębie twarzy, szyi, dekoltu i ramion zapewnia głęboki relaks, eliminuje stresy i negatywne emocje, działa energetyzująco i regenerująco, przyśpiesza usuwanie toksyn z organizmu, stanowi element terapii odmładzających, zapewniając zdrowy wygląd skóry.

RELAKSACYJNY – autorski masaż twarzy, szyi i dekoltu; pobudza krążenie krwi, dotlenia skórę, wygładza i eliminuje martwe komórki naskórka; wycisza, relaksuje, zawiera elementy masażu Shiatsu; przeznaczony jest dla każdego rodzaju skóry, również wrażliwej i naczyniowej.

LIFTINGUJĄCY – głęboki masaż wykonywany na mięśniach twarzy i szyi; modeluje owal twarzy i wypłyca zmarszczki; powoduje miejscowe zaczerwienienie twarzy oraz odczucie ciepła i zmęczenia, które zanikają po około 2-3 godzinach; nie jest wskazany dla osób z trądzikiem różowatym oraz z nadmiernie rozszerzonymi naczyniami krwionośnymi.

DRENUJĄCY – połączenie masażu manualnego z masażem podciśnieniowym urządzeniem Green Vac;  specjalne aplikatory o różnej średnicy pozwalają  również na drenaż okolic oczu, co  pomaga zmniejszyć opuchliznę pod  oczami; masaż poprawia krążenie i przepływ krwi w obrębie twarzy, szyi i dekoltu ; rewitalizuje, regeneruje i  rozświetla skórę; przeznaczony w szczególności dla osób z grubą, szarą, niedotlenioną skórą.

UWAGA:    zabieg masażu poprzedzony jest pilingiem manualnym , na życzenie klienta, zabieg może być rozszerzony o peeling kawitacyjny lub mikrodermabrazję i maskę.