Masaż twarzy

Masaż w obrębie twarzy, szyi, dekoltu i ramion zapewnia głęboki relaks, eliminuje stresy i negatywne emocje, działa energetyzująco i regenerująco, przyśpiesza usuwanie toksyn z organizmu, stanowi element terapii odmładzających, zapewniając zdrowy wygląd skóry.

RELAKSACYJNY – autorski masaż twarzy, szyi i dekoltu; pobudza krążenie krwi, dotlenia skórę, wygładza i eliminuje martwe komórki naskórka; wycisza, relaksuje, zawiera elementy masażu Shiatsu; przeznaczony jest dla każdego rodzaju skóry, również wrażliwej i naczyniowej.

LIFTINGUJĄCY – głęboki masaż wykonywany na mięśniach twarzy i szyi; modeluje owal twarzy i wypłyca zmarszczki; powoduje miejscowe zaczerwienienie twarzy oraz odczucie ciepła i zmęczenia, które zanikają po około 2-3 godzinach; nie jest wskazany dla osób z trądzikiem różowatym oraz z nadmiernie rozszerzonymi naczyniami krwionośnymi.

UWAGA:    zabieg masażu poprzedzony jest pilingiem manualnym , na życzenie klienta, zabieg może być rozszerzony o peeling kawitacyjny i/lub  maskę.