Bandaże AROSHA

Profesjonalne zabiegi na ciało włoskiej firmy Arosha niezwykle skuteczne w walce z niedoskonałościami skóry. Bandaże wykonane są z delikatnej bawełny, nasączonej wysoce skoncentrowanymi aktywnymi składnikami. Podczas zabiegu składniki z bandaży uwalniają się i stopniowo penetrują w głąb skóry. Formuły aktywnych składników bandaży są tak dobrane by stworzyć najskuteczniejsze programy zabiegowe o właściwościach redukujących cellulit i tkankę tłuszczową, drenujących, ujędrniających i nawilżających.

Ponieważ w metodzie Arosha nie stosujemy ucisku, zabiegi idealnie sprawdzają się również u osób z problemami naczyniowymi na nogach lub ramionach.

Bandaże Arosha stosujemy na nogi,  pośladki, brzuch , ramiona, biust.

PRZEBIEG ZABIEGU:

  • szczotkowanie skóry przed zabiegiem – szczotką Arosha z włókien roślinnych,
  • peeling ciała kwasem glikolowym 10%,
  • aplikacja odpowiedniej ampułki na punkty krytyczne,
  • wykonanie pomiarów ciała ,
  • owijanie ciała jednorazowymi bandażami na 30 minut,
  • zdjęcie bandaży i aplikacja balsamu wyszczuplającego,
  • masaż podciśnieniowy urządzeniem Green Vac Exclusive lub terapia falami radiowymi urządzeniem ML DUO.

RODZAJE ZABIEGÓW:

  • zestaw OEDEMACEL KIT – stworzony do walki z problemem cellulitu obrzękowego. Wyjątkowa kombinacja aktywnych składników, działając synergicznie, zwalcza pierwotne przyczyny powstawania cellulitu, tj. rozszerzenie naczyń krwionośnych oraz międzykomórkowe  gromadzenie płynów, skutecznie drenuje oraz rozpuszcza złogi tłuszczowe, redukując obwód obszaru poddanego zabiegowi.
  • zestaw ADIPOCEL KIT – stworzony do walki z cellulitem włóknistym w zaawansowanym stadium. ADIPOCEL KIT to połączenie różnych składników lipolitycznych mających na celu redukcję komórek tłuszczowych oraz walkę z deformacją włókien kolagenowych – czynników  odpowiedzialnych za pojawianie się cellulitowych grudek na skórze
  • zestaw FIRMING KIT – niezwykle aktywny zabieg ujędrniający, nawilżający i przywracający elastyczność skórze wiotkiej i odwodnionej. Zalecany szczególnie po odchudzaniu, okresie ciąży i karmienia piersią, na rozstępy,  oraz jako kuracja antystarzeniowa.

CZĘSTOTLIWOŚĆ ZABIEGÓW:   Już po pierwszym zabiegu widoczna jest poprawa stanu skóry;   spektakularne i długotrwałe efekty wymagają wykonania  kuracji  8 zabiegów  1 lub 2 razy w tygodniu. Wskazane jest także stosowanie odpowiedniej pielęgnacji domowej polegającej na 3 minutowym suchym peelingu szczotką Arosha oraz stosowanie balsamu o właściwościach ujędrniających lub redukujących cellulit.

Przy zakupie KARNETU na  serię 8 zabiegów obejmujących nogi, pośladki, brzuch – W PREZENCIE  AROSHA GIFT BOX : szczotka do suchego peelingu + krem cellulite 200ml  o wartości 240zł

Przy zakupie KARNETU na serię 8 zabiegów na brzuch lub na ramiona – W PREZENCIE szczotka do suchego peelingu o wartości 75zł

Przy skorzystaniu tylko z jednego zabiegu konieczne jest zakupienie szczotki do suchego peelingu.

UWAGA: Szczotka do suchego peelingu, po zakupie  jest własnością klientki, należy ją przynosić ze sobą na każdy zabieg oraz używać codziennie do pielęgnacji domowej wraz z kremem Arosha Body Rescue.

SZCZOTKA DO SUCHEGO PEELINGU:  wykonana jest z włókien roślinnych zwanych „Tampico” pozyskiwanych z roślin występujących na pustynnych obszarach północnego Meksyku. Stymuluje mikrokrążenie, ujędrnia i napina skórę, dodaje energii. Masaż wykonujemy codziennie przez 3 minuty zaczynając od stóp, zgodnie z przebiegiem mięśni i układu krwionośnego. Szczotki nie należy moczyć.

Zapraszamy na bezpłatne konsultacje .

Rodzaj zabiegów DOBIERAMY INDYWIDUALNIE dla każdego klienta .