Zabiegi antycellulitowe

ZABIEG NOCELL – antycellulitowy i wyszczuplający
Zabieg o działaniu antycellulitowym oraz przeciwdziałającym oznakom starzenia.
Peeling rękawicą Kessa usuwa martwy naskórek i przygotowuje skórę do przyjęcia składników aktywnych. Profesjonalne, samorozgrzewające się błoto, zawierające bogate w jod algi, przeznaczone specjalnie do zwalczania problemów związanych ze wszystkimi rodzajami cellulitu; pomaga rozbijać i przemieszczać tłuszcz zgromadzony w adipocytach, zmniejszając efekt „skórki pomarańczowej”;  działa na zasadzie delikatnego kompresu i stopniowo rozgrzewa, uwalniając przy tym swoje aktywne składniki.
Masaż drenujący wykonywany na delikatnym kremie, pomaga zapobiegać cellulitowi i starzeniu się skóry, działając modelująco. Aktywne serum bogate w olejki eteryczne w połączeniu z masażem wspomaga stymulację mikrokrążenia i sprzyja usuwaniu nadmiaru płynów.
Zabieg manualny jest połączony z masażem podciśnieniowym urządzeniem Green Vac Exclusive.

Składniki aktywne w Zabiegu Nocell:
Mikronizowane algi: posiadają właściwości lipolityczne. Sól Morska: posiada właściwości drenujące. Olejek eteryczny cytrynowy: posiada właściwości ujędrniające, tonizujące, stymlujące oraz chroni naczynia krwionośne. Olejek eteryczny z gorzkiej pomarańczy: przeciwdziała obrzękom, posiada właściwości oczyszczające i stymulujące. Olejek eteryczny z jałowca: posiada właściwości drenujące; przeciwdziała obrzękom i oczyszcza skórę. Olejek eteryczny z geranium: posiada właściwości tonizujące, ujędrniające i drenujące. Spirulina: posiada właściwości stymulujące i energetyzujące. Błoto morskie: posiada właściwości oczyszczające, remineralizujące, rewitalizujące i kojące. Oxygen Carrier System: tlen cząsteczkowy, zawarty w kapsułkach identycznych do naturalnych ceramidów, pozwalających mu wniknąć do głębokich warstw skóry. Sveltony®: mieszanka alg i ekstraktów roślinnych; posiada właściwości drenujące i oczyszczające, przeciwdziała obrzękom. Kofeina: posiada właściwości lipolityczne i stymulujące. Algi brunatne: posiadają właściwości nawilżające i wygładzające skórę. Atomizowana woda morska: posiada właściwości remineralizujące i energetyzujące. Witamina E: posiada właściwości antyoksydacyjne; przeciwdziała powstawaniu wolnych rodników. Ekstrakt z papryki: posiada właściwości stymulujące; powoduje zaczerwienienie skóry. Oliwa z oliwek: posiada właściwości zmiękczające, odżywiające i wygładzające.

PRODUKTY SERII NOCELL NIE ZAWIERAJĄ PARAFINY ANI PARABENÓW ORAZ SĄ BOGATE W JOD.

Wskazania do zabiegu: obrzęki i zastoje limfatyczne , cellulit , brak jędrności skóry, widoczne oznaki starzenia. Zabieg na wybrane partie ciała: nogi, pośladki, brzuch.

Częstotliwość zabiegów: 2 zabiegi w tygodniu lub kuracja łączona z innymi zabiegami wyszczuplającymi :  z falami radiowymi lub z liposukcją kawitacyjną.

Zalecenia: dla przedłużenia efektów kuracji proponujemy zakup kosmetyków do pielęgnacji domowej: rękawica masująca , modelujący krem na dzień stymulujący mikrokrążenie, redukujący tkankę tłuszczową, serum na noc z olejkami eterycznymi o działaniu drenującym i blokującym gromadzeniu się wody.

 

 

Ilość i rodzaj zabiegów antycellulitowych DOBIERAMY INDYWIDUALNIE dla każdego klienta w zależności od występujących problemów i potrzeb, uwzględniając wszystkie przeciwwskazania do wykonywanych zabiegów .
Przy zakupie KARNETÓW na zabiegi proponujemy RABATY lub ZABIEGI GRATISOWE.