Cellulit-zabiegi w gabinecie

Obecnie na rynku kosmetycznym istnieje wiele metod walki z cellulitem. Najpopularniejsze z nich to masaże podciśnieniowe i drenaż limfatyczny; zabiegi rozbijające tkankę tłuszczową,  takie jak: radiofrekwencja RF, liposukcja kawitacyjna, terapie laserowe, ostrzykiwania czy zamrażanie komórek tłuszczowych oraz okłady, maski i bandaże.Zabiegi antycellulitowe wykonuję od  wielu lat. Przychodzą do mnie klientki w różnym wieku, te szczupłe i te, które mają problemy z nadwagą,  dlatego wiem jak ważny jest dobór odpowiedniej terapii w salonie.

Zaczynam od bezpłatnej konsultacji, w trakcie której sprawdzam stopień cellulitu, stan i kondycje skóry oraz jej wytrzymałość na zabieg. Następnie dobieram odpowiednie zabiegi biorąc pod uwagę problem, stan skóry oraz możliwości czasowe i finansowe klientki.  Zabiegi są wykonywane w serii, 1-2 zabiegi w tygodniu i najczęściej są zakończone masażem podciśnieniowym lub terapią z falami radiowymi.  Żeby zadbać o jędrność i elastyczność skóry w trakcie zabiegów wyszczuplających posiłkujemy się zabiegami body wrapping lub bandażami antycellulitowymi.  Po  serii zabiegów zawsze wystąpi efekt redukcji cellulitu oraz wygładzenia i ujędrnienia skóry,  ale jego całkowite zniknięcie będzie uwarunkowane pracą jaką włożymy w pielęgnacje skóry i organizmu w domu.

W naszym salonie mogę zaproponować następujące zabiegi wyszczuplające i antycellulitowe:

  • Fale Radiowe RF i liposukcja kawitacyjna ultradźwiękowa – wykonywane urządzeniem medycznym ML Duo
  • Masaż podciśnieniowy – urządzenie Green Vac Exclusive
  • Body wrapping –  Bandaże firmy AROSHA

Wszystkie informacje oraz opis  zabiegów  znajdziecie Państwo na    stronie internetowej  naszego  salonu w  zakładce   KOSMETYKA CIAŁA.   ZAPRASZAM NA BEZPŁATNE KONSULTACJE.

O Alicja Rosińska

Witam, jestem dyplomowaną kosmetyczką z tytułem licencjata. Ukończyłam studia na Wydziale Zdrowie Publiczne ze specjalnością Odnowa Biologiczna z Kosmetologią. W 2009 roku dołączyłam do mojej Mamy i rozwinęłam zakres usług związanych z pielęgnacją ciała. Moją specjalizacją są zabiegi wyszczuplające i antycellulitowe. Dla każdej zgłaszającej się klientki układam indywidualny pakiet zabiegowy, przekazuję porady dietetyczne oraz sposób pielęgnacji domowej. Na blogu staram się wyjaśnić, jak prawidłowa dieta wpływa na nasz organizm i kondycję fizyczną. Serdecznie zapraszamy do naszego Salonu na bezpłatne konsultacje.