Nawilżanie, Regeneracja

ZABIEG  REGENEVIA DNA  
Zabieg regenerujący z zastosowaniem koktajlu z bio-chromoforami (650nm, 420nm) i urządzenia PDT MASTER® MAGNETO-LED-LASER do laserowej biostymulacji skóry .  Zwalcza oznaki starzenia wywołane wolnymi rodnikami, zanieczyszczeniem środowiska, dieta bogatą w cukry, nadmiernym opalaniem.  Formuła aktywna preparatów zawiera algowe komórki macierzyste oraz peptydy, które silnie nawilżają i odżywiają suchą i wiotką skórę.

Zabieg połączony jest z pielęgnacją strefy wokół oczu. Stosujemy oddzielny preparat przeciw zmarszczkom, cieniom i obrzękom pod oczami, który również zawiera bio-chromofory, peptydy, kwas hialuronowy i pantenol.  Zabieg jest przyjemny, bezbolesny, nie inwazyjny.
Wskazania do zabiegu: dla każdego rodzaju skóry o widocznych oznakach wysuszenia, odwodnienia, z widocznymi zmarszczkami, pozbawionej właściwej bariery ochronnej.
Częstotliwość zabiegów: seria 4-6  zabiegów co 7 dni . Może być również stosowany jako zabieg jednorazowy lub uzupełniający inne kuracje.
Zalecenia: do pielęgnacji domowej polecamy kremy i serum nawilżające i odżywcze .

ZABIEG z Witaminą C 20%
Zabieg rozjaśniający i wyrównujący koloryt skóry, który hamuje nadmierną produkcję melaniny. W preparatach zastosowano kombinację kwasów : ferulowego, kojowego z enzymami roślinnymi w postaci floretyny, retinolem i witaminą C.  Po aplikacji kwasów nakładamy kwas askorbinowy 20%. Unikalne rozwiązanie zamknięcia  witaminy C w szklanej ampułce ,  pozwala na zachowanie wysokiej skuteczności preparatu. Maseczka algowa zapobiega szkodliwemu działaniu wolnych rodników, stymuluje syntezę kolagenu oraz nadaje świeży i wypoczęty wygląd skóry na długi czas. W skład maseczki wchodzi również ekstrakt z owoców aceroli, zawierający witaminę C, PP i A.
Zabieg chroni skórę przed działaniem wolnych rodników, przyspiesza wzrost nowych komórek, zwiększa syntezę kolagenu i elastyny, wzmacnia i uszczelnia naczynia krwionośne. Po zabiegu skóra jest gładka, rozświetlona i  uspokojona.
Wskazania do zabiegu: wszystkie typy skóry z objawami zmęczenia – szara, wysuszona nadmierną ekspozycją na słońce, oraz z tendencją do tworzenia się przebarwień i plam.
Częstotliwość zabiegów: seria 4 zabiegów co 14 dni bez względu na porę roku. Zabieg jednorazowy przyniesie efekt rewitalizacji, blasku i nawilżenia skóry.
Zalecenia: przy skórze skłonnej do przebarwień wskazane jest stosowanie kremu rozjaśniającego z witaminą C lub z kwasami na noc, natomiast na dzień rekomendujemy dla każdego rodzaju skóry kremy ochronne z SPF 20 i więcej.