Oczy i Rzęsy

ZABIEG  POWER HYALURONIC  OCZY & RZĘSY

Zabieg napina, nawilża i regeneruję skórę wokół oczu, wygładza zmarszczki, niweluje obrzęki i cienie pod oczami. Zabieg połączony z Mezoterapią Bezigłową okolic oczu powoduje głębokie i szybkie przenikanie substancji aktywnych. Albicja jedwabista, wąkrota azjatycka, wyciąg z boskiej trawy, podnoszą opadające powieki i łagodzą sińce i obrzęki. Maska biocelulozowa w postaci płatu nasączona aktywatorem z alg zielonych, aloesu i błękitnego lotosu odświeża i napina skórę. Zabieg również wzmacnia rzęsy i pobudza ich wzrost poprzez zastosowanie biotyny i prowitaminy B5.

Wskazania do zabiegu: wszystkie typy skóry z objawami starzenia wokół oczu (zmarszczki, brak elastyczności i napięcia skóry, sińce i cienie pod oczami) oraz wymagające natychmiastowej regeneracji i odżywienia (skóra szara, wiotka, pozbawiona blasku).

Częstotliwość zabiegów: w zależności od kondycji skóry – seria 4-6 zabiegów co 3 lub co 7 dni; lub raz w miesiącu jako zabieg regeneracyjny. Zabieg można stosować samodzielnie lub w połączeniu z innymi zabiegami na twarz.

Zalecenia: do pielęgnacji domowej rekomendujemy krem pod oczy z efektem chłodzenia skóry wokół oczu, jednocześnie wzmacniający rzęsy i pobudzający ich wzrost.