Trądzik, Skóra tłusta i mieszana

W naszym salonie proponujemy szereg zabiegów wspomagających leczenie trądziku i niwelowanie zmian skórnych.  Zachęcamy do skorzystania z bezpłatnych konsultacji w celu ułożenia indywidualnego programu zabiegowego .  W przypadku leczenia dermatologicznego konieczne jest podanie rodzaju i nazw przepisanych leków.

ZABIEG DETOX PEEL – zabieg oczyszczający Peelingi kwasowe i enzymatyczne

ZABIEG HIBISCUS FLOWER ACID PEEL – zabieg na trądzik zaskórnikowy i grudkowy Peelingi kwasowe i enzymatyczne

ZABIEG HOT TOMATO PEEL – zabieg na trądzik aktywny, krostkowy zaskórnikowy i grudkowy. Skóra tłusta, mieszana z przebarwieniami i bliznami  Peelingi kwasowe i enzymatyczne

ZABIEG na trądzik aktywny w stanie zapalnym –  SONOFOREZATerapia estGen 

ZABIEG NA BLIZNY I PRZEBARWIENIA POTRĄDZIKOWE – polecamy zabiegi mikronakłuwania  przebudowujące strukturę uszkodzonej skóry. Więcej informacji znajduje się w zakładce  MEZOTERAPIA MIKROIGŁOWA

ZABIEG z peelingiem kawitacyjnym /dobierany indywidualnie/
Zabieg wpływa regulująco na pracę gruczołów łojowych i zmniejsza warstwę  rogową naskórka.  Użycie peelingu kawitacyjnego ultradźwiękowego pomaga oczyścić skórę , masaż specjalną pelotą szklaną emitującą prądy d”Arsonwala działa antybakteryjnie i przyspiesza gojenie zmian skórnych. Na zakończenie zabiegu nakładamy maskę , która ma  działanie  ściągające, matujące i łagodzące zaczerwienienia.  Maska jednocześnie nawilża i wzmacnia warstwę lipidową chroniąc naskórek.
Wskazania do zabiegu:  skóra tłusta, mieszana, z trądzikiem grudkowo-krostkowym i pospolitym,  bez względu na wiek. Szczególnie skóra wrażliwa i nie tolerująca peelingów chemicznych. Zabieg może być wykonywany w trakcie leczenia dermatologicznego.
Częstotliwość zabiegu: zależy od stanu skóry : przykładowo co 2-3 tygodnie .
Zalecenia:  kosmetyki antybakteryjne i normalizujące pracę gruczołów łojowych, żele i toniki antybakteryjne, kremy nawilżające, matujące skórę .