Trądzik – pielęgnacja w gabinecie

Oczyszczanie cery trądzikowej, łojotokowej z zaskórnikami to podstawa leczenia. Każda skóra inaczej reaguje na proces oczyszczania i dlatego w swoim gabinecie wykorzystuję różne metody eliminacji zrogowaciałego naskórka.

Przy trądziku aktywnym z ropnymi wykwitami najlepiej sprawdza się peeling kawitacyjny ultradźwiękowy, który eliminuje patogeny bakterii.  Przy cerze zaskórnikowej z grudkami dobrze jest przeprowadzić oczyszczanie manualne, a przy skórze grubej, łojotokowej można wykonać mikrodermabrazję.  Wszystkie metody oczyszczania i złuszczania skóry można ze sobą łączyć. Również świetne efekty dają kuracje peelingujace z wykorzystaniem enzymów i  kwasów owocowych.  Wszystko na temat  peelingów   znajdziecie Państwo w oddzielnych artykułach na moim blogu.

Dla każdej skóry z trądzikiem opracowuję indywidualny program leczenia i oczyszczania w zależności od rodzaju i zaawansowania zmian trądzikowych. Zapraszam do gabinetu na bezpłatną konsultację.

O Madlin Rosińska

Madlin Rosińska – miło mi Państwa powitać. Jestem dyplomowaną kosmetyczką oraz magistrem Wydziału Zarządzania w Wyższej Szkole Handlu i Prawa im. Ryszarda Łazarskiego w Warszawie, ponadto ukończyłam Studia Podyplomowe z zakresu Kosmetologii w Wyższej Szkole Nauk o Zdrowiu w Bydgoszczy. W 2003r postanowiłam założyć własny gabinet kosmetyczny. Wiem, że to wielka odpowiedzialność, ale też i ogromna satysfakcja. Moje długoletnie doświadczenie w pracy kosmetyczki pozwala mi na dobieranie odpowiedniej terapii dla każdego problemu skórnego. Staram się przekonać moich Klientów, że współpraca kosmetyczki, dermatologa oraz odpowiednia pielęgnacja domowa to najlepsza recepta na sukces. Moje artykuły na blogu przybliżą Państwu dziedzinę kosmetologii i sposób działania kosmetyków na naszą skórę. Serdecznie zapraszamy do naszego Salonu na bezpłatne konsultacje.