Zabiegi pielęgnujące biust

Zabiegi pielęgnacyjne w salonie kosmetycznym polecane są szczególnie Paniom,  które mają duży biust. Wymaga on szczególnej pielęgnacji, by jak najdłużej zachował swój kształt i jędrność.

Najpopularniejszymi zabiegami są zabiegi łączące: specjalistyczny masaż biustu, peeling, nałożenie odpowiedniego serum, maski na biust i dekolt oraz kremu kończącego zabieg. Masaż to naturalny i skuteczny sposób na ujędrnienie i powiększenie piersi. Poprawia się cyrkulacja krwi i limfy, wzmacniają się mięśnie i dotleniają tkanki. Po złuszczeniu martwego naskórka nakłada się serum bogate w składniki aktywne oraz maskę w postaci błota algowego, glinki, maski gipsowej czy parafango.

Zastosowanie kosmetyków bogatych w składniki aktywne pochodzenia roślinnego wygładza, uelastycznia i wzbogaca skórę w witaminy i minerały oraz poprawia jej koloryt. Taki zabieg zapewnia pożądany efekt liftingu i wygładzenia .

Wygląd naszego biustu możemy skutecznie poprawić ćwiczeniami fizycznymi. Odpowiednio dobrane i wykonane ćwiczenia siłowe  mogą ko­ry­go­wać po­sta­wę, spra­wia­jąc, że klat­ka piersio­wa zo­sta­nie bar­dziej za­ak­cen­to­wa­na. Te ćwiczenia nie wpłyną na wielkość biustu ale poprawią ich wygląd.

O Alicja Rosińska

Witam, jestem dyplomowaną kosmetyczką z tytułem licencjata. Ukończyłam studia na Wydziale Zdrowie Publiczne ze specjalnością Odnowa Biologiczna z Kosmetologią. W 2009 roku dołączyłam do mojej Mamy i rozwinęłam zakres usług związanych z pielęgnacją ciała. Moją specjalizacją są zabiegi wyszczuplające i antycellulitowe. Dla każdej zgłaszającej się klientki układam indywidualny pakiet zabiegowy, przekazuję porady dietetyczne oraz sposób pielęgnacji domowej. Na blogu staram się wyjaśnić, jak prawidłowa dieta wpływa na nasz organizm i kondycję fizyczną. Serdecznie zapraszamy do naszego Salonu na bezpłatne konsultacje.